ÇATALCA SANYO KLİMA SERVİSİ

Çatalca sanyo Klima tamiri ve bakım işlemleri, profesyonellik isteyen işlerdir. Sertifikalı eleman kadrosu ile kısa zamanda servis hizmetini gerçekleştiren servisimiz, zamanla yarışmaktadır. Zamanında evinize gelen çatalca klima servisi ekiplerimiz, yine söz verilen zamanda ‘işlem tamam’ demektedir. Bakım işlemlerinin başarılı olması için, her zaman uzmanlık gerekir. Uzman çözüm yöntemleri, uzman bakım işlemleri ve uzman teknik servis ekibi, servis firması kategorisinde, önemli unsurlardır. Klima bakım işlemlerinde, polen temizliği, toz ve filtre temizliği, öncelikli husustur. Özellikle hava girişi kısmındaki filtrenin temiz olması, klima içerisindeki hava sirkülasyonun etkili bir şekilde gerçekleşmesini sağlayacaktır. Filtre bakım işlemleri, elektrikli süpürge ile kolay bir şekilde gerçekleşmektedir. Fan sıkışması, klima bakım işlemlerinde, oldukça önemli bir unsurdur. Fanın düzenli çalışması, klima için önemli bir unsur olarak karşımıza çıkmaktadır. Klima gazı, klimanın soğutma işlemi için son derece önemlidir. Orijinal gaz kullanımı ile mükemmel ve etkili olan klimalarda, kompresörün sorunsuz çalışması için, gazın bitmeden takviye edilmesi, oldukça önemlidir.

sanyo Klima Montaj ve De Montaj Hizmeti

Oda büyüklüğüne göre sınıflandırılan klimalarda, klima seçimi önemlidir. Büyük salonlar için büyük klima, küçük mekanlar için küçük klima, oldukça verimli çalışabilir. Yeni veya ikinci el klimanızın montaj işlemleri için, uzman ekibimizden yardım alabilirsiniz. Klimanızın yerini değiştirmek istediğiniz zaman, yine şirketimize haber edebilirsiniz. Şirketimiz, kısa zamanda klima montaj ve demontaj işlemlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirecektir.

sanyo Servis Hizmeti

Yaz ayları, iple çekilir. Ancak, sıcaklar, yaz aylarını çekilmez hale getirebilir. Özellikle bazı mekanlarda, klima, zorunlu bir cihazdır. Yazın aşırı sıcak havası ile yüzleşmek istemiyorsak, yaz ayları gelmeden klimanızın bakım işlemlerini gerçekleştirmelisiniz. Klima Servisi olarak, satış, tamir ve bakım işlemlerinde, güncel çözümler üretiyoruz. Bizi arayın en kısa zamanda adresinize gelelim ve klima sorununuz çözelim.Müşteri beğenisi, şirketimiz için önemli bir unsurdur. Yani müşterilerimizin bizi beğenmesi, her zaman tercih etmesi, bizim için önemli bir unsurdur. Bu nedenle, müşterilerimize güler yüzlü hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin onayı olmadan klima yıllık bakımı, onarım ve montaj işlemi yapmamaktayız.

sanyo Klima olarak, çalışmalarımıza başladığımız günden beri İstanbul Avrupa yakasında hizmet vererek klima arızalarını gidermekteyiz.

Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için 7 gün 24 saat çalışan çağrı merkezimiz ve deneyimli teknik servis elemanlarımız ile ; en kaliteli şekilde Klima servisi, Klima bakımı, Klima arıza ve petek bakımı hizmetleri sunuyoruz.

sanyo Klima Servisi olarak Klima tamir ve bakımlarında, petek bakımlarında uygun servis ücreti ve 1 yıl garantili yedek parça ile hizmet sunmaktayız. Bu süre aşamasında bizden kaynaklı bir problem meydana geldiğinde karşılaşılan problemi Klima servisi olarak biz karşılıyoruz. Klima Servisinde görev alan ekibimiz Klima alanında tecrübeli ve son derece güvenilir uzmanlardan oluşmaktadır. Klima Servisi olarak hizmet verdiğimiz her müşterimize huzur veren güler yüzlü hizmet anlayışımızla yolumuza devam etmekteyiz. Klima tamiri ve Klima Bakımı gibi konularda en güvenilir şekilde çalışmasını sağlamak için gerekli tamirat ve bakımlarını en iyi şekilde yapmaktır. Klima Servisimizin çağrı merkezini aradığınız da karşılaştığınız problemi belirttiğinizde arıza müşterinin çözebileceği gibi ise çağrı merkezimizde görev alan personel yapmanız gereken işlemleri belirtmektedir.Karşılaştığınız arıza büyük bir arıza ise Klima servisimiz teknik personel yönlendirmektedir.Klima servisimiz öncelikle karşılaştığınız arızanın tespitini gerçekleştirir.Ardından Klima cihazınızdaki arızayı tamir etmek için gerekli işleme alır.Tamir işlemi sırasında eğer mekanik yada elektronik bir malzeme arızalı ise müşterinin onayı alınarak arızanın sebebi olan parça orjinal parça ile değiştirilir.Klima cihazı hazır çalışır konuma getirilerek müşteriye teslim edilir.

Klima cihazlarının düzenli bir şekilde Klima servisimiz tarafından Klima bakımları yapılmalıdır.Klima yapılan cihazların ömürleri hem uzar hemde Klima cihazı daha verimli bir şekilde çalışmaya başlar.

Klima Servisi

sanyo Klima Servisi İstanbul’un Avrupa yakasında faaliyete başlamış ve tüm ilçe ve semtlerine hizmet vermektedir. Klima Servisimiz teknik servis ve bakım hizmetleri ile bu sektörde ilk kurumsal özel Klima bakım servisi olmanın ayrıcalığı ile ticaret hayatına başlamıştır.

İstanbul un tüm semtlerinde Klima servisi gibi çeşitli hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Evinizdeki ısıtma ve soğutma amaçlı olarak kullanılan Klima tamiri ve Klima bakımı servisimizde teknik donanımlı ve yetki belgeli uzman ekibimiz tarafından özen gösterilerek yapılmaktadır. Klima, klima, gibi cihazlarınızın arızalarını Klima Servisi olarak sizlere sınırsız hizmet sağlamaktayız.

Klima Çalışmıyor

Klima ile ilgili birçok sorun, sorunu gidermek için profesyonel bir teknisyene ihtiyaç duyarken, bazen bir ev sahibinin basit sorunları küçük bir sorun giderme ile düzeltebileceğini görüyoruz.

Klimada karşılaşabileceğiniz en yaygın dört problemi ele almanıza yardımcı olmak için aşağıdaki sorun giderme kılavuzunu bir araya getirdik.

Klimaların çok sık karşılaşılan sorunlarının yetersiz bakımdan kaynaklanabileceğini belirtmek önemlidir . Gelecekteki sorunlardan kaçınmak için, ısıtma ve soğutma sistemleriniz için yıllık bakım planı oluşturmanızı öneririz.

Klima Açılmıyor

Klima açılmıyorsa, önce kondansatörün çalışıp çalışmadığını belirlemek için ünitenizi dışarıdan kontrol edin. Ünitenin prize takılı olduğundan ve termostatınızın doğru şekilde ayarlandığından emin olun.

Klima Soğutmuyor

Klima açılacaksa ve termostatınız doğru şekilde ayarlanmışsa, ancak sisteminiz soğutma yapmıyorsa kirli veya bloke edilmiş bir hava kondenseriniz olabilir. İlk adımınız dış üniteyi kontrol etmek ve etrafı temizlemek ve hava sirkülasyonunu engelleyen herhangi bir pisliği veya yabancı otu temizlemek.

Ardından filtrenizi kontrol edin ve temiz olduğundan emin olun. Çoğu zaman, filtrenin kirli olduğunu ve havanın buharlaştırıcı bobiniyle sınırlı kalması durumunda, bobin dondurabiliyor. Evcil hayvanlarınız varsa veya sık sık çalıştırıyorsanız, filtrenizi daha sık değiştirmeniz gerekebilir. İyi bir test, filtrenizi dışarı çekip görüp göremeyeceğinizi kontrol etmektir.

Klima hala hava soğutmuyorsa, kompresörünüzle veya soğutucunuzla ilgili bir probleminiz olabilir ve bir uzmana başvurmanız gerekecektir.

Klima Yeterli Soğutumuyor

Klima açık ve düzgün bir şekilde ayarlandıysa ancak evinizi standartlarınıza göre soğutmuyorsa, evinize uygun boyutta olmayan bir üniteniz olabilir.

Sisteminizin, evinizi ortalama yaz gününde serinletmek için boyutlandırılması gerektiğini unutmayın. Ortalama sistem, dış ve iç ortam sıcaklığı arasında 20-25 derece sıcaklık farkını muhafaza edebilmelidir. Başka bir deyişle, Klima evinizi 95 derece dışarda iken 68 dereceye kadar tutmak için tasarlanmamıştır.

Normal bir yaz günü ise ve Klima hala devam edemiyorsa, şarj veya donmuş bir buharlaştırıcı bobinde bir sorun olabilir. Dış ünitenizde buzlanma görürseniz, kapatın ve bir profesyonel çağırın.

Sanyo Klima Servisi

çatalca sanyo Klima servisi firmamız kuruluşundan bu yana müşterilerimize en uygun servis garantisi, en hızlı çözümü kendine ilke edinmiştir. Klimalarınıza takılan parçalar Klima Servisimiz tarafından 1 yıl garantilidir ve sizin talepleriniz doğrultusunda Klima servis hizmeti vermekteyiz.

Çatalca Sanyo Klima servisi ve diğer tüm hizmetlerimize sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.7 gün 24 saat siz değerli müşterilerine hizmet vermekteyiz. Aynı gün içerisinde servis imkânı sağlayan firmamız, maliyeti düşük bakım ve onarımlar gerçekleştirmeye dikkat ediyoruz.

Uygun ödeme koşulları ile her zaman müşterilerine tam destek sağlama amacında olan Klima servisimiz her marka ve modele Klima tamir, bakım ve onarım hizmetini sertifikalı uzman personelimizle, özenle gerçekleştirmektedir. Sık sık arıza yapan Klimanizin uzun süre, yüksek performans ve yüksek verim ile sorunsuz, güvenle kullanmak istiyorsanız en az yılda 1 kez Klima cihazınızın bakımı ve petek temizliğini mutlaka yaptırmalısınız.Klima cihazınız arızalandığında Klima servisimizi arayarak arıza kaydı oluşturabilirsiniz.Teknik Servis personellerimiz hızlı bir şekilde belirttiğiniz adrese gelip ilk olarak arıza tespiti gerçekleştireceklerdir.Arıza tespitinin ardından gerekli tamir işlemine başlayacaktır.Parça değişim işlemi gerçekleştirilmeden önce mutlaka müşterinin onayı alındıktan sonra parça değişimi yapılmaktadır.Değiştirilen her parça Klima tarafından 1 yıl garanti altındadır.

Çatalca Sanyo Klima bakımı ve Klima servisi alanında aldığımız teknik bilgi ve teknolojik imkanlardan son derece faydalanan ekibimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayıp öneriler ve çözümler üretiyoruz.Klima Servisi olarak temel prensibimiz müşterilerimin karşılaştıkları problemleri kesin ve zamanında çözerek uygun fiyatları ön plana çıkarmaktır.

Çatalca Sanyo Klima bakımı yaptırmayan kullanıcıların Klima arızalarının meydana gelmesi durumunda da Klima servisimizi arayarak Klima tamir konusunda destek alabilir.Öyle ki Klima servisimiz uzman Klima teknik servis elemanlarından oluşmaktadır.Klima arızalarının Klima elektronik yada mekanik parçalarından kaynaklı ise parça değiştirilmektedir.Değiştirilen parça orijinal olup Klima Servisimiz tarafından 1 yıl garantisi altındadır.

Çatalca Sanyo Klima Servisi çağırdığınız zaman Klima firmasının vergi levhası olup olmadığını sorun.Çünkü Klima servisi adı altında merdiven altında faaliyet gösteren şahıslar Klima cihazlarına zarar vermektedir.Aynı zamanda yüksek fiyatlarla tamir etmektedirler.

Çatalca Sanyo Klima Servisimiz vergisini veren ve çalışanlarımızın düzenli bir şekilde sigortasını ödeyen güvenilir ve kaliteli yılların şirketidir. Türkiye’nin en önemli Klima şirketlerin başında gelmektedir.Bünyemizde çalışan teknik personel düzenli bir şekilde Klima alanında eğitim almaktadır.Aynı zamanda müşteri ile iletişimini kuvvetlendirmek amaçlı iletişim dersleri özel hocalardan alınmaktadır.

 

Daha detaylı bilgi için ve servis hizmeti için 0212 530 65 30 nolu numaradan bizlere ulaşabilirsiniz.

çatalca sanyo servis,çatalca sanyo servisi,çatalca sanyo klima servis,çatalca sanyo klima servisi,çatalca sanyo servisleri,çatalca sanyo,
çatalca sanyo iletişim,çatalca sanyo telefonu,dikin servis çatalca,sanyo servisi çatalca,sanyo klima servisi çatalca,sanyo çatalca servisi,
sanyo gaz dolumu,sanyo klima montajı,çatalca sanyo,